Pomiń baner

PartFinder - nowe narzędzie NCBiR

PartFinder to nowe narzęgdzie, które zostało uruchomione przez Narodowe Centrum Nauki i Rozwoju. Jest to odpowiedź na potrzeby grup naukowców aktywnie poszukujących partnerów lub zainteresowanych nawiązaniem współpracy z innymi jednostkami z kraju i z zagranicy. Narzędzie to ma ułatwić tworzenie krajowych i międzynarodowych konsorcjów badawczych oraz wspólne startowanie w konkursach grantowych.

Dostęp do podstawowych funkcji PartFindera nie wymaga logowania jednak zalogowani użytkownicy mają możliwość zamieszczania ogłoszeń o współpracy naukowo-badawczej czy szkoleniowej.

Zachęcamy do zapoznania się z narzędziem oraz rejestracji w bazie.

ARTIQ Centra Doskonałości AI
Na UJ powstanie Centra Doskonałości w obszarze sztucznej inteligencji
Nowe konkursy NCN już ogłoszone
ukraina