Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20211105

Warsztaty ERC Mentoring Initiative - nauki humanistyczne i społeczne

Data: 05.11.2021 - 06.11.2021
Miejsce: On-line
Warsztaty ERC Mentoring Initiative - nauki humanistyczne i społeczne

Instytut Nauk o Człowieku (Institut für die Wissenschaften vom Menschen - IWM) oraz Polska Akademia Nauk organizują 5 i 6 listopada 2021 roku kolejną edycję warsztatów „ERC Mentoring Initiative”. Wydarzenie jest wspierane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wydarzenie jest adresowane do naukowców reprezentujących nauki społeczne i humanistyczne, którzy planują aplikowanie o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) Starting i Consolidator, czyli będących odpowiednio od 2 do 7 lat oraz od 7 do 12 lat po uzyskaniu stopnia doktora.

Spotkanie jest poświęcone dopracowaniu koncepcji pomysłu badawczego, który naukowiec zamierza przedstawić we wniosku projektowym ERC. Podczas dwudniowej serii spotkań uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania pomysłu badawczego i skonsultowania go z zaproszonymi mentorami - panelistami oraz laureatami grantów ERC.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 września 2021 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego:  https://forms.gle/htL3sae3KvH4KcAcA

W oparciu o informacje przekazane w formularzu zgłoszeniowym Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN wyłoni 5 uczestników warsztatów.