Newsletter 1 lutego 2023

Komunikaty / Informacje CWN:

• Komunikat z dnia 26 stycznia 2023 w sprawie: wstępnej identyfikacji i wyboru projektów Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu infrastruktury badawczej potencjalnie kwalifikujących się do wsparcia ze środków programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (załącznik do komunikatu)
  • Komunikat z dnia 20 stycznia 2023 w sprawie: wprowadzenia wzorów dokumentów dotyczących udzielania pełnomocnictw na etapie negocjacji i realizacji projektów, wyboru kierownika projektu, zawierania umowy pomiędzy UJ a kierownikiem projektu niebędącym pracownikiem UJ w ramach projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych. (wzory pełnomocnictw dostępne u opiekunów konkursów i projektów)

Zapowiedzi:

Otwarta dłońPrzypominamy o otwartych konkursach

Komisja Europejska

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

• NAWA Preludium BIS 1 – nabór ciągły do 10 grudnia 2024 r. (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku).
  • NAWA Preludium BIS 2 – nabór ciągły do 10 grudnia 2025 r. (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku).
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
  • NEON II – termin zgłaszania deklaracji udziału do 28 lutego 2023
  • LIDER XIV – nabór do 8 maja 2023 (termin CWN 19 kwietnia 2023)

Narodowe Centrum Nauki

• MINIATURA 7 - nabór do 31 lipca 2023 (komunikat w przygotowaniu)
  • SONATINA 7  - nabór do 15 marca 2023 (komunikat w przygotowaniu)
  • SHENG 3 – nabór do 15 marca 2023 (terminy CWN 22 lutego 2023 – porozumienie o współpracy; 27 lutego 2023 – robocza wersja wniosku)
  • Weave-UNISONO – nabór ciągły (Austria, Niemcy) (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym złożeniem wniosku).

Inne konkursy krajowe

Okno przeglądarkiProgram Strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim www.id.uj.edu.pl

Aktualności/Wydarzenia – najnowsze informacje dotyczące działalności Priorytetowych Obszarów Badawczych w ramach programu strategicznego ID.UJ

InternetStrona internetowa Centrum Wsparcia Nauki w UJ www.cwn.uj.edu.pl