Newsletter 21 października 2021

Aktualności:

• Naukowcy z UJ wśród kolejnych laureatów konkursu MINIATURA 5: siedmiu naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzyma dofinansowanie na realizację pojedynczego działania naukowego (badania wstępne i pilotażowe, kwerendy, staże naukowe i wyjazdy konsultacyjne) dzięki finansowaniu z NCN w ramach konkursu MINIATURA 5.

KoliberNowe konkursy

DzwonekNajbliższe terminy zakończenia konkursów

• STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE TWORZĄ INNOWACJE –  nabór do 3 listopada 2021 r. (wolne miejsca dla kół naukowych z doświadczeniem w konkursach międzynarodowych) – zainteresowane koła prosimy o pilny kontakt z Opiekunem CAWP)
  • Konkurs Geologia – nabór do 22 października 2021 r.

Otwarta dłońPrzypominamy o otwartych konkursach

Fundacja na rzecz Nauki Folskiej

• START 2022 –  nabór do 22 listopada 2021 r. (termin CAWP 15 listopada 2021 r.)

Komisja Europejska

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej