luty 2019

20190226

Horyzont 2020 Priorytet SC 6, WYZWANIA SPOŁECZNE, Europa w zmieniającym się świecie – integracyjne, innowacyjne i refleksyjne społeczeństwa

Data: 26.02.2019
Czas rozpoczęcia: 11.00
Miejsce: CAWP, ul. Czapskich 4, I piętro, sala 109
Organizator: CAWP UJ wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym
Kontakt: Bernadetta Patecka, tel. 12 663 30 22, bernadetta.patecka@uj.edu.pl

Spotkanie informacyjne

Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym organizuje spotkanie dotyczące zbliżających się naborów do programu  Horyzont 2020 Priorytet SC 6, WYZWANIA SPOŁECZNE, Europa w zmieniającym się świecie – integracyjne, innowacyjne i refleksyjne społeczeństwa (Europe in a changing world – Inclusive, innovative and reflective societies).

Spotkanie informacyjne planowane jest na 26 lutego 2019 r. o godz. 11.00 w sali nr 109.

Podczas spotkania planowane jest poruszenie następujących zagadnień:

- prezentacja obecnego konkursu SC6 (zamknięcie w połowie marca),

- prezentacja założeń następnego konkursu, którego otwarcie planowane jest na Q4 tego roku,

- prezentacja Horizon Europe.

W przypadku chęci udziału w  spotkaniu proszę o przesłanie zgłoszenia na adres bernadetta.patecka@uj.edu.pl​.